پاورپوینت آشنایی با GIS

پاورپوینت آشنایی با GIS

دانلود فایل پاورپوینت آشنایی با GIS(سیستم اطلاعات جغرافیایی)،در حجم 135 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه
دسته بندی عمران و ساختمان
بازدید ها 16
فرمت فایل ppt
حجم فایل 8622 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 135

پاورپوینت آشنایی با GIS

فروشنده فایل

کد کاربری 3627

کاربر

پاورپوینت آشنایی با GIS (سیستم اطلاعات جغرافیایی) ،در حجم 135 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

GIS سیستمی است كه باعث سرعت بخشیدن به پردازش داده ها و اطلاعات جغرافیایی شده و به كمك آن می توان آنالیز، تغییر، ضبط و مشاهدة اطلاعات را انجام داد.

GIS مجموعه ای از نرم افزارها و سخت افزارها، داده ها، متخصصین و مدلها جهت اخذ، ذخیره سازی، بازیابی، پردازش و نمایش داده های مرجع شده مكانی جهت تصمیم گیری برای حل یك مشكل میباشد.

استفاده از این سیستم روز به روز در حال گسترش بوده و لازم است كه این فناوری دركشور ما نیز در همة زمینه های مرتبط بخصوص منابع طبیعی و جنگل رشد مناسب داشته باشد.

سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) یك سیستم كامپیوتر مبنا می باشد كه به عنوان یك مجموعه متشكل از سخت افزار، نرم افزار، اطلاعات جغرافیایی، نیروی انسانی و مدلهای پردازش داده، به منظور تولید، ذخیره سازی، نمایش، بازاریابی، پردازش، بهنگام رسانی و… اطلاعات جغرافیایی مربوط به عوارض و پدیده های مختلف، مورد استفاده قرارمی گیرد.

به عبارت دیگر، GIS یك سیستم حامی تصمیم گیری است كه به صورت وسیع در زمینه بهینه سازی فعالیتها و فرآیندهای مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد.

GIS به سادگی یك سیستم كامپیوتری صرفاً برای تولید نقشه نیست گرچه قادر به تولید انواع نقشه ها در مقیاس های مختلف و در سیستم های تصویر متفاوت و با رنگهای متنوع می باشد.

GIS یك ابزار تحلیلی اطلاعات فضائی است. مهمترین ویژگی این سیستم اینست كه امكان شناسائی روابط فضائی میان عوارض مختلف روی نقشه را فراهم می سازد.

GIS صرفاً وسیله ای برای ذخیره و نگهداری نقشه نیست (ثبت اسناد نقشه ای)، بلكه ابزاری است كه برای اهداف خاصی، اطلاعات را نیز ذخیره می سازد.

GIS اطلاعات مكان دار فضائی را با اطلاعات جغرافیائی یك پدیده خاص روی نقشه مرتبط می سازد. اطلاعات به شكل عوارض جغرافیائی در كامپیوتر ذخیره می شود.مثلاً شبكه راهها بایك سری خطوط روی نقشه مشخص می گردد كه به تنهائی اطلاعات چندانی راجع به جاده ارائه نمی كند. برای دستیابی به اطلاعات مربوط به جاده ها مانند عرض جاده، نوع جاده، طول جاده، سال احداث و غیره بایستی به پایگاه اطلاعاتی مربوطه مراجعه نمود و سپس با تلفیقی از این دو نوع اطلاعات، نقشه جدیدی با اطلاعات بیشتر تولید نمود.

به عبارت ساده، یك GIS صرفاً نقشه با عكس ها را نگهداری نمی كند، بلكه یك پایگاه اطلاعاتی با توجه به كلیه اصول و معیارهای فنی و علمی آن ایجاد می نماید. مفهوم پایگاه اطلاعاتی در یك GIS بسیار مهم است و آن را از یك سیستم ساده یا كامپیوتری نقشه كشی متفاوت می سازد. در GIS سیستم مدیریت اطلاعات نیز به صورت جزء پیوسته آن در آمده است.

و…

فهرست مطالب:

GIS چیست؟

ویژگیهای یك سیستم اطلاعات جغرافیایی

توانایی های سیستم جغرافیایی چیست؟

قابلیت های GIS

برخی کاربردهای GIS

محاسن و معایب GIS

در فرایند برنامه‌ریزی GIS

GIS مؤلفه های

وظایف اصلی یك سیستم اطلاعات جغرافیایی

زیر سیستم های GIS

منابع تولید كننده اطلاعات مورد نیاز یك سیستم GIS

مراحل رقومی سازی از طریق دیجیتایزر

سیستم مختصات

انواع پروژكسیون

و…

این فایل با فرمت پاورپوینت در 135 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت GIS و ساماندهی شهری(18 اسلاید)

پاورپوینت ارزیابی اثرات دریاچه های مصنوعی بر گردشگری – …

توضیحات: فایل پاورپوینت ارزیابی اثرات دریاچه های مصنوعی بر گردشگری (مطالعه موردی دریاچه سد طالقان)،در حجم 62 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن: گردشگری …

پاورپوینت ارزیابی اثرات دریاچه های مصنوعی بر گردشگری – …

۲۲ مهر ۱۳۹۶ – دانلود فایل پاورپوینت ارزیابی اثرات دریاچه های مصنوعی بر گردشگری (مطالعه موردی دریاچه سد طالقان)،در حجم 62 اسلاید قابل ویرایش …

دانلود-پاورپوینت-ارزیابی-اثرات-دریاچه-های-مصنوعی-بر-گردشگری

محصولاتی که دارای عبارت ‘دانلود-پاورپوینت-ارزیابی-اثرات-دریاچه-های-مصنوعی-بر-گردشگری’ هستند. پاورپوینت ارزیابی اثرات دریاچه های مصنوعی بر گردشگری.

پاورپوینت ارزیابی اثرات دریاچه های مصنوعی بر گردشگری

پاورپوینت ارزیابی اثرات دریاچه های مصنوعی بر گردشگری. برای سفارش پروژه بر روی دکمه خرید پروژه کلیک کنید. کد پروژه : 730677. قیمت قبلی : 21,500 تومان

[PPT]ارزيابي اثرات زيست محيطي

اثرات جغرافیایی و زيست محيطی گردشگری ساحلی و توسعه پايدار آن. …. متر و دارای ساختارهای جنبی بیش از چهل هکتار و یا مساحت دریاچه هاي بیش از چهارصد هکتار ….. سنگ ، موزائیک، خاک سنگ، سنگ نمره موزائیک، شن و ماسه و سنگ مصنوعی استفاده شود.

گردشگری و بررسی اثرات زیست محیطی آن—فروشگاه …

۲۷ مرداد ۱۳۹۶ – طرح ها و پروژه های گردشگری در مراحل آماده سازی، اجرا و بهره برداری … تا این مرحله هنوز کار اساسی و اصلی ارزیابی اثرات زیست محیطی شروع نشده … 10-ساختار های مصنوعی 61 …. محیطی دریاچه گهر و بررسی پتانسیل آن برای ایجاد مجموعه گردشگری … مقاله آلودگی های زیست محیطی استان کرمان دانلود پاورپوینت با موضوع …

دانلود پاورپوینت و ارائه کامل تهیه مدل دراستیک به منظور …

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ – پاورپوینت و ارائه کامل تهیه مدل دراستیک به منظور ارزیابی پتانسیل آلودگی آب زیر زمینی ناحیه خرامه با استفاده از GIS … حوضه آبریز خرامه از شرق بوسیله دریاچه بختگان، از شمال و غرب … تغذیه مصنوعی سفره های آب زیر زمینی 2017-03-13 … ارزیابی اثرات ساخت و ساز در منطقه توریستی گردنه حیران و آلودگی های …

پاور پوینت ارزیابی اثرات زیست محیطی – مجله تفریحی دی فان

پاور پوینت ارزیابی اثرات زیست محیطی … در این حوادث عنوان کرد: آتش سوزی ابعاد مختلفی دارد که بخشی از آن مربوط به حضور گردشگران است. … وقایع اتفاقیه نوشت: بخشی از دریاچه هنوز کاملا خشک نشده، آب تا زانو می‌رسد و مردم هنوز امید دارند؛ با … فلاح برگشت حق آبه تالاب میانکاله از آب های سطحی و رودخانه ها را مهم ترین برنامه برای.

فروشگاه فایل

مبانی نظری اقدامات کمیته بین المللی صلیب سرخ و جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر در توسعه و … پاورپوینت ارزیابی اثرات دریاچه های مصنوعی بر گردشگری.

پاورپوینت آشنایی با مرمت ابنیه بررسی ورودی های با هویت

دانلود پاورپوینت آشنایی با مرمت ابنیه بررسی ورودی های با هویت به زبان فایل ورد (word), دانلود پروژه … پاورپوینت ارزیابی اثرات دریاچه های مصنوعی بر گردشگری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *