پاورپوینت مدیریت دولتی و رهبری تحول در مدیریت تحول

پاورپوینت مدیریت دولتی و رهبری تحول در مدیریت تحول

این پاورپوینت درمدیریت دولتی و رهبری تحول در مدیریت تحول در 60 اسلاید و قابل اصلاح می باشد
دسته بندی مدیریت
بازدید ها 7
فرمت فایل pptx
حجم فایل 322 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 60

پاورپوینت مدیریت دولتی و  رهبری تحول در مدیریت تحول

فروشنده فایل

کد کاربری 4075

کاربر

پاورپوینت مدیریت دولتی و رهبری تحول در مدیریت تحول

nمدیریت دولتی و مسائل آن
nمهارتهای رهبری
nدو عامل برتر در مهارتهای رهبری
n1-تئوری X و Y مك گریگور
n2-مبانی اختیار سازمانی و رفتار مورد انتظار
nالگوهای رهبری
nالگوهای رهبری مبتنی بر موقعیت
nالگوی اقتضائی فیدلر
nالگوی راه كار-هدف
nالگوهای رهبری مراوده ای/دگرگون سازی
nوجه تمایز الگوی رهبری دگرگون ساز از رهبری مراوده ای از نظر Bass
nرهبری فره و الهام بخش
nتوجه ویژه به هر انسان سازمانی
nانگیختگی هوشمندانه
nفرآیند رهبری مراوده ای
nالگوهای رهبر/پیروی
nمدیر در نقش كارآفرین
n
nارزشیابی :تبدیل هدفهای سازمان دولتی به مقادیر عددی،کار بسیار مشکلی است واندازه گیری بازده کار بسیار مشکل است. اگر چه ممکن است اهداف سازمان های دولتی درتقابل با یکدیگر قرار گیرند ولی سنجش آن مشکل است .ارزشیابی در سیستم دولتی نمی تواند صرفا با اتکای بازده یا پول صورت گیرد و به راحتی هم نمی توان ارزش اقتصادی و غیر اقتصادی رعایت قوانین و مقررات قانونمندی و… را سنجید .
nشفاف بودن رویه های اداری : جهت گیری اداره سازمان های دولتی بر این است که رویه های اداری شفاف باشد و کارها از حالت محرمانه خارج شوند .این جهت گیری فرصتی برای عموم فراهم می نماید که به بخشنامه ها و حقوق خود آشنا شوند وبرای تأمین این منظور به اسناد مکتوب دسترسی داشته باشند.
n
n
nقوانین و مقررات : دررابطه با همه فرآیند های مدیریت دولتی از جذب استخدام و اخراج کارکنان گرفته تا سیستم حقوق ودستمزد ،پاداش و تنبیه رویه های کاری و قوانین و مقررات خاصی وجود دارد که تعدد و تکثر و ازدیاد این نوع قوانین و مقررات باعث سردرگمی ارباب رجوع ،محدودیت ایجاد نمودن برای مدیران و… که دستیابی اهداف را با سختی مواجه می سازد.

ساختارتشکیلاتی:سازمان های دولتی در درون ساختار تشکیلاتی قوی و منسجمی قرار دارندکه ارتباطات وابستگی های متقابل درونی آنها مشخص نموده است برای آنها اهداف و اصول به صورت متمرکز مشخص می شوند.وابستگی سازمان های دولتی به دولت مرکزی و بعد به دولت محلی آنها را وادار می کند که به گونه ای خاص عمل نمایند،به شیوه ای خاص تصمیم گیری کنند .

تحول در روان درمانی |38852| سرزمین مقاله

۱۱ مهر ۱۳۹۶ – دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت دولتی و رهبری تحول در مدیریت تحول، در قالب ppt و در 61 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مدیریت دولتی و مسائل آن …

پاورپوینت مدیریت دولتی و رهبري تحول در مدیریت تحول – …

۵ مهر ۱۳۹۶ – این پاورپوینت درمدیریت دولتی و رهبري تحول در مدیریت تحول در ۶۰ اسلاید و قابل اصلاح می باشد. مدیریت دولتی و مسائل آن. مهارتهاي رهبري.

[PPT]رهبري و تحول سازماني

علل نياز به تحول سازماني; علائم نياز به تحول سازماني; مراحل ايجاد تحول سازماني; مقاومت در برابر تحول سازماني. رهبري. رهبري (Leadership) چيست؟ 10 قابليت مهم براي رهبري موثر; رهبري و مديريت; رهبري و قدرت; رهبري و چشم‌انداز‌ … دولت الكترونيك و…).

sara پاورپوینت-مدیریت تحول سازمانی واشتباهات و انحرافات …

پاورپوینت-مدیریت تحول سازمانی واشتباهات و انحرافات تحول در سازمان-95 اسلاید-pptx … تغییر در سیاستهای دولت و مقررات محیط کسب و کار، تغییر شرایط اقتصادی، … گسستن از گذشته سازمان، تحول در رهبری، ارزش ها، استراتژی و فرهنگ سازمان است.

پاورپوینت مدیریت تغییر – مادسیج

۱۷ فروردین ۱۳۹۲ – این پاورپوینت توسط مادسیج تهیه شده است که مفاهیم مدیریت تغییر و نوآوری را توضیح می دهد. مادسیج مرجع دانلود کتابهای مدیریت. شرکت‌های بزرگ، تجارتخانه‌های کوچک، دانشگاه‌ها، ادارات دولتی در ایالات و شهرها، … شما چقدر به نوآوری و تحول در خودتان اهمیت می دهید ( بی ربط بود؟!!) ولی واقعا … پرسشنامه رهبری تحول افرین …

مقالات رهبری و مدیریت تحول – مرجع علوم مدیریت ایران

مقالات رهبری و مدیریت تحول | مرجع علوم مدیریت ایران : سایت دانلود مقاله، پرسشنامه پایان نامه، پاورپوینت، جزوه، تحقیق و پروژه های علمی درباره مدیریت.

[PDF]سند تحول بنیادین آموزش و پرورش

معظم رهبري درباره تحول بنيادين نظام آموزشي و همسو با ….. مبتني بر رويكرد مديريتي نقد پذير، مشاركت جو ….. مديريت مدارس خيرساز، مشاركت دولت در تأمين هزينه هاي.

مدیریت تحول – پاورپوینت موضوع هاي متنوع مدیریتی

مدیریت تحول – پاورپوینت موضوع هاي متنوع مدیریتی – همه چیز درباره مدیریت، … توسعه رهبري ازطريق تعليم و تربيت, 1, مديريت استراتژيك ( بحران و چشم انداز آن), 1 … ساختار دولت و ساختار اجرائي آن در قانون اساسي, 1, مقايسه بين کسب و کارها, 1.

[PPT]PowerPoint Presentation – مدیریت توسعه و تحول اداری

((گزيده ای از بيانات مقام معظم رهبري((. نظرسنجي از مراجعه كنندگان به دستگاه هاي اجرائي : تعداد 1024 مراجعه كننده. به دستگاههاي دولتي مستقر در شهر. نظير :.

مدیریت تحول | مدیرانه

موضوع: مدیریت تحول, مقالات مدیریت در قالب پاورپوینت … ارائه شده در کلاس بررسی مسائل مدیریت دولتی ایران استاد محترم جناب آفای دکتر … مدیریت و رهبری تحول.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *