گزارش كارآموزی ساختمان تجاری مسكونی در شهر كرج

گزارش كارآموزی ساختمان تجاری مسكونی در شهر كرج

گزارش كارآموزی ساختمان تجاری مسكونی در شهر كرج در 42 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی عمران و ساختمان
بازدید ها 5
فرمت فایل doc
حجم فایل 1271 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 42

گزارش كارآموزی ساختمان تجاری مسكونی در شهر كرج

فروشنده فایل

کد کاربری 3366

کاربر

گزارش كارآموزی ساختمان تجاری مسكونی در شهر كرج

مقدمه :

در كارگاهی كه بنده مشغول به گذراندن دوره کاربینی بودم مربوط به یك پروژه خصوصی كه تحت نظارت شركت مهندسی مدیریت درمان تإمین اجتماعی منطقة كرجاجرا می شد .

این پروژه دارای 6 مهندس بود كه به تفكیك موقعیت كاری مشغول به انجام كار می بودند .

اگرچه مشكلات بسیاری از قبیل اشكالات فنی ناخواسته برای كار بتن بوجود می آمد و یا اشتباه در پیاده كردن ترازها باعث وارد‌آمدن خساراتی می شد كه قسمتی جبران شدنی و قسمتی دیگر فقط با تخریب و نوسازی قابل جبران بود .

اما دارای مدیریتی منسجم و یكپارچه و از مهندسین مجربی برخوردار بودكه یك مجموعه كاملاً فنی را تشكیل می دهد .

سپاس و پدردانی از مسئولین محترم دانشگاه آزاداسلامی واحد زنجان و استاد محترم جناب آقای مهندس زینعلی

و با تشكر از مهندس شاه بیك كه در یادگیری و پیشبرد علمی بنده در كارگاه از هیچ كوششی فرو نگذار نكرده اند

فهرست مطالب

عنوان صفحه

فهرست اولویت های پروژه ……………………………………………………………………………………………… 1

گزارش كار ……………………………………………………………………………………………………………………….. 2

عكسهای مربوط به پروژه ……………………………………………………………………………………………….. 33

فهرست اولویت های پروژه :

1-پیاده نمودن نقشه

2-پی كنی ها و گودبرداری و خاكریزی ها

3-اجرای فنداسیون و شناژبندی ها

4-اسكلت بندی و بادبندها و مهارها

5-دیوار چینی ها

6-سفت كاری و اجرای سقف و اجرای تاسیسات

7-نازك كاری

8-بهره برداری


جلسه 1 :

شركتی كه بنده در آن مدتی را بعنوان کاربینی گذراندم یك شركت ساختمانی بود كه پروژه های مختلفی از قبیل ساخت یك مجتمع مسكونی بصورت انبوه سازی (56) واحدی ساخت تعدادی آپارتمانهای مسكونی و نیز تعدادی آپارتمان مسكونی – تجاری در دست ساختمان داشت كه هر كدام از آنها در مراحل مختلفی از ساخت قرار داشتند.

مكانی را كه من بعنوان کاربینی گذراندم یك ساختمان تجاری – مسكونی در شهر كرج بود .

این ساختمان مساحتی حدود 435 داشت و اسكلت آن از نوع بتن آرمه بود و در زمان شروع كار من ساختمان مذكور خاكبرداری شده بود و آماده كفراژ بندی و آرماتورپیچی بود .

البته یادآور می شوم كه برای كامل شدن گزارش کاربینی از دیگر پروژه های در دست ساخت این شركت توسط دوربین دیجیتال عكسهایی تهیه كرده و سپس توسط كامپیوتر از آنها پرینت گرفته كه در پایان گزارش آمده است .


جلسه 2 :

این گزارش كارها به كمك یادداشتهای روزنویس كه در سر كار نكته نویسی می كردم تهیه شده به همین دلیل نمی توانستم كه ازكارهای عادی و روزمره كه همه روزه انجام می شد چیزی بنویسم و به ذكر مسایل مهمتر و جزئیات بسنده می كنم .

در روز دوم ابتدا با تمیزكاری زمین و استفاده از بتن مگر (نظافت) شد . بعد از بتن‌ریزی و صاف كاری های لازم كلفراژ بندی با دیوار آجری 21 سانتی شروع شد (البته عكسهای الصاقی در پایان كفزاژ بندی و آرماتوربندی گرفته شده است) .

كارگران در روز (12-8) و (18-14) (هشت ساعت) كار می كردند . البته در موارد خاص و به تشخیص پیمانكار در انجام كارهایی كه كارگران سخت قبول می كردند از قبیل تمیزكاری های زیاد یا دیوار چینی ها كار را به صورت كنتراتی تحویل می دادند و كارگر می توانست پس از انجام كار محل كارگاه را ترك كند اما می بایست پس از انجام كار ، كار را تحویل مافوق دهد .

كار در روز دوم با تمیزكاری ، انجام بتن مگر و انجام دیواركشی تا حدود 50% به اتمام رسید .

نكته : سعی می شود در پایان تحریر گزارش کاربینی در مورد مسایلی كه از نظر شخص كارآموز دارای نكات قابل ذكر می باشد به صورت جزئی اشاره شود .

جلسه 3 :

برای شروع به كار در روز سوم لازم بود دیوار كاملاً گرفته باشد .

در شروع به پیشرفت بهتر كار سعی می شود . كارها را با توجه به كارائی و توانائی كارگران بین آنها تقسیم نمود تا از هرج و مرج و فرار از كار كارگران جلوگیری كرد .

با تكمیل دیواركشی و آماده شدن قالب فنداسیون ؛ آرماتورهایی را كه قبلاً آرماتوربندها خمكاری و قطع و وصلها را انجام داده اند برای تركیب و آماده كردن ستونها و شناژبندی ها به سطح كارگاه منتقل می شود تا با سر هم شدن آرماتورها و ایجاد ستونها و فنداسیون به پیشبرد كار كمك شود .

پس از آوردن میلگردها ابتدا آرماتور فنداسیون بسته شد به صورتی كه ابتدا آرماتور كف (راسته ها) انداخته شد و بوسیله مفتول بسته تا از حركت كردن جلوگیری شود (در ضمن باید سعی شود جنس دیوار به صورتی باشد كه بعدازبتن ریزی به آن نچسبد و به راحتی تخریب شود ، درداخل دیوار از پلاستیك استفاده می شود و از ملات گچ یا گچ و خاك استفاده می شود) .

بالاخره بعد از گذاشتن آرماتورهای راسته و گذاشتن خاموت داخلی و اودكاها و بستن آنها بوسیله مفتول نوبت به قرار دادن آرماتور ستون می رسد .


گزارش كارآموزی ساختمان تجاری مسكونی در شهر كرج|bk11229

گزارش كارآموزی ساختمان تجاری مسكونی در شهر كرج در 42 صفحه ورد قابل ویرایش. مقدمه : در كارگاهی كه بنده مشغول به گذراندن دوره کاربینی بودم مربوط به یك پروژه خصوصی كه تحت نظارت شركت مهندسی مدیریت درمان تإمین اجتماعی منطقة كرجاجرا می شد . این پروژه دارای 6 مهندس بود كه به تفكیك موقعیت كاری مشغول به انجام كار می بودند .

خرید آنلاین گزارش كارآموزی ساختمان تجاری مسكونی در شهر كرج

خرید آنلاین گزارش كارآموزی ساختمان تجاری مسكونی در شهر كرج. شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _گزارش كارآموزی ساختمان تجاری مسكونی در شهر كرج_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از گزارش كارآموزی ساختمان تجاری مسكونی در شهر كرج ببرید گزارش كارآموزی ساختمان …

لیست عناوین گزارش کارآموزی،کارورزی(738 عنوان) صفحه 2 – …

556 – گزارش کارورزی – آموزش فتوشاپ 105 ص 557 – گزارش کارورزی شرکت هانی چاپ قم- مهندسی شیمی -گاز 120 ص 558 – گزارش كار پايان دوره كارآموزي شركت كاشي طوس -کارشناسی شیمی کاربردی 25 ص 559 – گزارش كارآموزي (عمران) ساختمان تجاري – مسكوني در شهر كرج 42 ص 560 – گزارش كارآموزي عمران 20 ص 561 – گزارش كارآموزي عمران …

گزارش کارآموزی برق کشی ساختمان – دانلود گزارش کار آموزی

۱ خرداد ۱۳۹۵ – گزارش کار کارورزی برق ساختمان – دانلود گزارش کارآموزی برق در ساختمان دانلود گزارش کارآموزی برق کشی ساختمان کارورزی پروژه دانلود رایگان . …. اﻣﺮوزه از ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻫﺎی اﻋﻼم ﺣﺮﻳﻖ ﮔﺴﺘﺮده در ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﻫﺎ و اﻣﺎﻛﻦ ﻣﺴﻜﻮﻧﻲ و ﺻﻨﻌﺘﻲ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﻲ ﺷﻮد. ﺗﺎ ﺧﺴﺎرﺗﻬﺎی ﻧﺎﺷﻲ از ﺳﻴﺴﺘﻢ ….. 559 – گزارش کارآموزی (عمران) ساختمان تجاری – مسکونی در شهر کرج 42 ص …

بندرعباس – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

شهر بندرعباس که در جنوب استان هرمزگان واقع شده‌است از شمال به ارتفاعات و کوه‌ها و از جنوب به دریا منتهی می‌شود؛ بنابراین شیب عمومی شهر در راستای شمال به جنوب است. …. دوران اوج و شهرت هرمز در قاره‌های اروپا و آفریقا و آسیا و افسانه تجارت هرمز و بازارهای عجیب و غریب آن متعلق به قرن ۱۳ و ۱۴ میلادی و طبق گزارش جهانگردانی چون مارکو …

مرجع تخصصی پروژه و پایان نامه دانشجویی – گزارش کارآموزی …

559 – گزارش كارآموزي (عمران) ساختمان تجاري – مسكوني در شهر كرج 42 ص 560 – گزارش كارآموزي عمران 20 ص 561 – گزارش كارآموزي عمران – اجراي ساختمانهاي بتنی و آرماتور بندی و بتن ریزی آن 72 ص 562 – گزارش كارآموزي عمران – ساختمان با قاب فلزی با دیواربرشی 17 ص 563 – گزارش كارآموزي کامپیوتر – اداره مخابرات شهرستان آزادشهر 56 ص

میهن تحقیق – پروژه ، پایان نامه ، روش تحقیق ، گزارش کار …

559 – گزارش كارآموزي (عمران) ساختمان تجاري – مسكوني در شهر كرج 42 ص 560 – گزارش كارآموزي عمران 20 ص 561 – گزارش كارآموزي عمران – اجراي ساختمانهاي بتنی و آرماتور بندی و بتن ریزی آن 72 ص 562 – گزارش كارآموزي عمران – ساختمان با قاب فلزی با دیواربرشی 17 ص 563 – گزارش كارآموزي کامپیوتر – اداره مخابرات شهرستان آزادشهر 56 ص

دانلود پاورپوینت مجتمع مسکونی مهر شهر کرج – معمار فایل

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ – پاورپوینت معماری. مجتمع مسکونی مهر شهر کرج. پاورپوینت مجتمع مسکونی مهر شهر کرج. این پاورپوینت دارای ۴۶ اسلاید میباشد. موقعیت جغرافیایی: کرج – مهر شهر کارفرما: تعاونی مسکن فارغ التحصیلان دانشکده فنی دانشگا ه تهران مشاور: مهندسین مشاور طرح زمان شروع: سال ۱۳۸۳ زمان پایان: سال ۱۳۸۶ مبلغ پروژه: بیست و …

دانلود گزارش کارآموزی معماری اجرای ساختمان بتنی و فلزی 67 …

۱۰ مرداد ۱۳۹۴ – مکانی را که من بعنوان کارآموزی گذراندم یک ساختمان تجاری – مسکونی در شهر کرج بود . این ساختمان مساحتی حدود ۴۳۵ داشت و اسکلت آن از نوع بتن آرمه بود و در زمان شروع کار من ساختمان مذکور خاکبرداری شده بود و آماده کفراژ بندی و آرماتورپیچی بود . البته یادآور می شوم که برای کامل شدن گزارش کارآموزی از دیگر پروژه های …

مشهد مال – آیتیس

پروژه مشهد مال در زمینی به وسعت هشت هکتار هکتار است و زیربنای حدود ۵۰۰هزار متر مربع در یک موقعیت ساختاری و عملکردی خاص مشهد در خیابان سجاد واقع شده است. مهمترین … جهت خرید واحدهای پروژه بزرگ مشهدمال و خرید و فروش برج و مجتمع در مشهد و برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز، قشم و .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *