گزارش کارآموزی آشنایی با چوب

گزارش کارآموزی آشنایی با چوب

گزارش کارآموزی آشنایی با چوب در 10 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی فنی و مهندسی
بازدید ها 3
فرمت فایل doc
حجم فایل 10 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 10

گزارش کارآموزی آشنایی با چوب

فروشنده فایل

کد کاربری 3366

کاربر

گزارش كار

سرفصلها

1- خواص چوب

2- انگیزه انتخاب چوب

3- طرح انتخابی و هدف انتخاب

4- روش كشیدن طرح روی چوب

5- انتخاب اندازة كادر نسبت به طرح

6- ضربه زدن دور قاب

7- ضربه زدن حاشیه كار

8- كندن زمینه

9- روش كار و ابزار مورد استفاده

10- پرداخت و رنگ‌آمیزی

آشنایی

در اولین روز آشنایی با استاد، ایشان ما را با انواع چوب و ابزار مانند مغارها، مغار تخت، باز، گلویی و … آشنا كردند و طرز ضربه زدن به چوب با مغار كندن چوب را با یك تكه چوب كوچك آغاز كردیم و كمی هم در مورد خواص انواع چوبها با ما صحبت كردند.

همینطور بعضی از ابزار مربوط به این كار و چند نوع چوب را از نزدیك به ما نشان دادند تا مقدمه‌ای شود برای جلسات بعدی كار.

در روز نخست استاد با ما در مورد عرفان كار با چوب و چگونگی درآمیختن كار با عرفان، سخن گفتند.

1- خواص چوب:

1) توسكا:

چوبی است جنگلی كه زمان رویش آن فصل بهار می‌باشد برون چوب مشخصی ندارد و از درون و برون مایل به صورتی می‌باشد و از خانواده پهن‌برگان می‌باشد و دارای الیاف صاف و ظریف می‌باشد نسبت به رطوبت مقاوم ولی نسبت به گرما و سرمای متناوب چندان مقاومت ندارد و از آن در معرق هم استفاده می‌شود.

2) نراد:

چوب نرم و خوش‌دستی است كه با استفاده از تیغ جراحی به راحتی كنده می‌شود و خستگی كندن با مغار را ندارد به علت صمغ زیاد و گره‌هایی كه در آن وجود دارد در بسیاری از موارد كار با آن مشكل می‌باشد و به علت درآمدن گره از سطح كار یا باید گره را برداشت و جای آن چوب قرار داد یا از چسب رازی برای چسباندن آن استفاده كرد. به علت داشتن صمغ زیاد بید خورده نمی‌شود و رطوبت زیاد باعث تاب برداشتن سریع آن می‌شود.

2- انگیزه انتخاب چوب:

جنس چوب كار اول جنگلی بوده كه برای یادگیری بهتر منبت و به پیشنهاد استاد انتخاب شده است و ابعاد آن 42 × 25 سانتیمتر بوده و به عمق cm1 می‌باشد.

برای كار دوم از چوب نراد استفاده شده و انگیزة انتخاب این چوب این بوده كه بتوانیم در این كار از مغارهای مختلف از تیغ استفاده كنیم و چون این چوب بسیار نرم و متناسب برای استفاده از تیغ می‌باشد از این چوب استفاده كرده‌ایم و ابعاد این كار cm40 × 19 و به عمق cm1 می‌باشد.

گزارش کارآموزی آشنایی با چوب|bk11229

آنچه در توضیحات فایل وجود دارد برابر گزارش کارآموزی آشنایی با چوب در 10 صفحه ورد قابل ویرایش.

دانلود گزارش کارآموزی کار آشنایی با چوب

دانلود گزارش کارآموزی کار آشنایی با چوب در اولین روز آشنایی با استاد، ایشان ما را با انواع چوب و ابزار مانند مغارها، مغار تخت، باز، گلویی و … آشنا کردند و طرز ضربه زدن به چوب با مغار کندن چوب را با یک تکه چوب کوچک آغاز کردیم و کمی هم در مورد خواص.

گزارش کار کارآموزی آشنایی با چوب|zx14872

مطلب مورد نظر درباره ی گزارش کارآموزی چوب,گزارش کارآموزی صنایع چوب,گزارش کارآموزی درصنایع چوب,گزارش کارآموزی صنایع چوب وکاغذ,دانلود گزارش کارآموزی صنایع چوب و کاغذ,دانلود گزارش کارآموزی صنایع چوب,گزارش کارآموزی رایگان صنایع چوب,دانلود گزارش کارآموزی چوب.

گزارش کار کارآموزی آشنایی با چوب|ba0

مطلب مورد نظر درباره ی گزارش کارآموزی چوب,گزارش کارآموزی صنایع چوب,گزارش کارآموزی درصنایع چوب,گزارش کارآموزی صنایع چوب وکاغذ,دانلود گزارش کارآموزی صنایع چوب و کاغذ,دانلود گزارش کارآموزی صنایع چوب,گزارش کارآموزی رایگان صنایع چوب,دانلود گزارش کارآموزی چوب.

گزارش کارآموزی آشنایی با چوب – دانلود تحقیق مقاله پروژه …

گزارش کارآموزی آشنایی با چوب آشنایی در اولین روز آشنایی با استاد، ایشان ما را با انواع چوب و ابزار مانند مغارها، مغار تخت، باز، گلویی و … آشنا کردند و طرز ضربه زدن به چوب با مغار کندن چوب را با یک تکه چوب کوچک آغاز کردیم و کمی هم در مورد خواص انوا.

گزارش کارآموزی صنایع چوب نقشینه – ویکی پروژه

مقدمه : تحولات سريع تكنولوژي در عصر ما سبب پيشرفت و بهبود مصالح ، ابزار ها و تجهيزات درود گري و حرفه هاي وابسته به صنايع چوب شده است . اين پروژه حاوي تجربيات و مطالعات اين جانب در اين زمينه است . تجربياتي كه آن را طي گذراندن دوره ي كارآموزي واقع در كارخانة نقشينه آموخته ام . در فصل اول آشنايي كلي با مكان كارآموزي به صورت …

فایل word گزارش کارآموزی آشنایی با چوب – فایل رود

۱۵ دی ۱۳۹۶ – فایل word گزارش کارآموزی آشنایی با چوب دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است. فایل ورد گزارش کارآموزی آشنایی با چوب کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد. توجه : در صورت مشاهده بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان …

شیوا فایل دانلود گزارش کارآموزی کارگاه چوب بری

دانلود گزارش کارآموزی کارگاه چوب بری. فصل اول. مقدمه. ویرایش چوب. آشنایی با انواع چوب. راش Brich. توسکا Alnus. افرا Maple. چوب روسی. ماهاگونی یا آکاژو. فصل دوم. بخش معرفی. مشخصات محل اجرای طرح. میزان سرمایه گذاری. خلاصه مدیریتی/اجرایی. تجزیه و تحلیل صنعت. فرهنگ(اعتقادات مذهبی،فرهنگ مصرف، آداب و رسوم). اقتصاد.

دانلود گزارش کاراموزی کارگاه چوب بری – مگ ایران

گزارش کاراموزی کارگاه چوب بریمقدمهسطح کل جنگلهای ایران 4/12میلیون هکتار می باشد که حدود 6/7% از سطح کل کشور را می پوشاند که با توجه به جمعیت کشور در حال … آشنایی با انواع چوب. راش Brich: نام علمی این چوب Fogus orieutais ، نام فارسی و بومی راش و مرس و نام انگلیسی آن Beech است. از خواص ظاهری چوب راش درون نا مشخص، و به …

گزارش کارآموزی مهندسی صنایع – دانلود پروژه گزارش کارآموزی …

گزارش کارآموزی صنایع دستی،آشنایی با چوب. این گزارش کار با فرمت Word بوده و قابل ویرایش است همچنین آماده پرینت می باشد موضوع : گزارش کار آشنایی با چوب جنس چوب کار اول جنگلی بوده که برای یادگیری بهتر منبت و به پیشنهاد استاد انتخاب شده… karamoozi ۱۳۹۶-۰۹-۲۷ گزارش کارآموزی مهندسی صنایع بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *