گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه 49 ص

گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه 49 ص

گزارش کارآموزی صندلی مقواییشرکت طراحان آرشیدا سازه در 49 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی فنی و مهندسی
بازدید ها 3
فرمت فایل doc
حجم فایل 2535 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 49

گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه  49 ص

فروشنده فایل

کد کاربری 3366

کاربر

فهرست :

شرکت طراحان آرشیدا سازه ………………………………………………………………………………………. 4

صندلی مقوائی ……………………………………………………………………………………………………………… 4

اهداف صندلی مقوائی ………………………………………………………………………………………………….. 5

تاریخچه صندلی مقوائی ………………………………………………………………………………………………. 6

صندلی مقوائی در ایران ……………………………………………………………………………………………….. 6

مقوا ………………………………………………………………………………………………………………………………… 6

انواع مقوا ……………………………………………………………………………………………………………………….. 9

کار با کاغذ و مقوا …………………………………………………………………………………………………………. 15

ماشین های تیغ زنی ……………………………………………………………………………………………………. 19

نمونه های موجود ………………………………………………………………………………………………………… 23

صندلی مقوایی اف ای کیو (FAQ) ………………………………………………………………………….. 23

صندلی کاغذی بچه ها ………………………………………………………………………………………………… 30

صندلی پاپتون ………………………………………………………………………………………………………………. 34

صندلی زاگ زیگ ………………………………………………………………………………………………………… 37

نمونه های تصویری دیگر …………………………………………………………………………………………….. 40

اتودهای اولیه ………………………………………………………………………………………………………………… 48

طرح های قابل اجرا ……………………………………………………………………………………………………… 53

شرکت طراحان آرشیدا سازه :

این شرکت ، یک شرکت طراحی صنعتی است و به دو قسمت طراحی که شامل طراحی محصول و طراحی داخلی و غیره است و قسمت تولید محصولات شرکت است.

هدف اصلی شرکت طراحی و تولید مبلمان مقوایی است.

یکی از این مبلمان مقوایی ، صندلی است.

روند شکل گیری صندلی مقوایی ازمراحل طراحی و آزمایشات و تولید پروسه ای است به شرح زیر:

صندلی مقوائی:

برای تولید یک مبلمان خاص از جنسی خاص احتیاج به بررسی و تحقیق زیاد و دقیق است.

ابتدا باید دانست که هدف از تولید این صندلی چیست؟ صندلی برای چه قشری از جامعه ساخته می شود؟ سپس باید به تحلیل تاریخچه و نمونه های موجود از این محصول پرداخت . همچنین باید به جمع آوری اطلاعاتی گرد متریال مورد استفاده پرداخت .

این مسائل در این گزارش به طور خلاصه گنجانده شده اند.

اهداف صندلی مقوائی :

صندلی مقوایی ، صندلی ای است که برای نسل جوان و دانشجو و برای خانه های موقت و دانشجویی.

با قابلیت سر هم شدن توسط مخاطب و سبک و ارزان و با مقاومت زیاد واستفاده از متریال مقوا که آلودگی برای محیط زیست ندارد .

در واقع صندلی مقوایی به دلیل نو بودن این هیجان را در هر کسی بر می انگیزد که از آن درچیدمان محل زندگی و یا کار خود استفاده کند.

سر هم کردن صندلی بدون استفاده از هیچ متریال دیگری به جز مقوا بسیار جالب است و حالتی پازل گونه به صندلی می بخشد . با این که دستورالعمل ساخت بسیار ساده و با توضیحات دقیق است .

صندلی ساده است . سادگی صندلی به آن آرامش و خودمانی بودن می بخشد.

صندلی مقوایی صندلی است که هیچ گونه دردسری را دنبال نمی کند، قیمت ارزان آن نگرانی از خرابی و کثیف شدن را از بین می برد.

صندلی از مقوا ساخته شده است و قابل بازیافت است.

تاریخچه صندلی مقوائی :

در مورد صندلی مقوایی باید گفت که کاری است تقریبا مدرن و کارهایی که بر روی آن انجام شده است بسیار پراکنده و شخصی بوده است و به صورت یک پروژه تولیدی هیچگاه به آن توجه نشده است.

صندلی مقوائی در ایران :

ساخت این صندلی در ایران به عنوان وسیله ایی سهل الوصول برای نسل جوان ایرانی ،ارزان و برای دوره ایی خاص انجام می شود.

مقوا:

مقوا کاغذی است با جرم معین (معمولا بیشتر از 230 گرم بر متر مربع)

که تا حدی محکم باشد .

زمان استفاده از مقوا به ویژه در مقیاس وسیع ، برای ساخت جعبه ها معلوم نیست . اولین باراز مقوا ، در اواخر قرن 15 م در رم استفاده شد که این مقوا شامل تکه کاغذ های پاره به هم چسبیده ای بوده که برای ساخت جلد کتاب از آن کمک گرفتند. در اواخر قرن 18 ، مقوا ها با دست ساخته می شدند. در این زمان ، تکه های پارچه توسط قالب های دستی ، قالب زده و در آفتاب خشک می شدند. تا قبل از 1827 م مقواها به صورت دستی و با استفاده از خمیر لباس های کهنه تهیه می گشتند.

بین سال های 1870 تا 1875 م لایه های موج دار در وسط مقوا ، به کار گرفته شدند.در سال 1880 م ، مقوای مانیل ساخته شد . در 1885 م مقوای تراشه ای و پوشش داده شده با خاک رس ، تولید گشت . در سال 1894 م ، مقواهایی که از جنس پالپ چوب بودند آستر شد. در سال 1903 م ، برای مقوا آستر کنفی در نظر گرفته شد. در 1923 م ، آستر کرافت به کار گرفته شد.در سال 1927 م ، آستر کرافت فوردراینر مورد استفاده قرار گرفت. در 1928 م ، آستر های کرافت در وسط مقوا به کار گرفته شده و کارتن های تقلیدی ساخته شدند. در 1945 م استفاده از لایه های نیمه شفاف عاجدار در وسط مقوا معمول گشت.

انواع مقوا :

مقوای تراشه ای (Chip Board ) :

ارزان ترین مقوا می باشد که از خرده های فیبر و کاغذ باطله ساخته می شود. می توان آن را کاملا و بدون آسیب دیدن خم کرد. برای بسته بندی غذایی مناسب نیست وبرای لایه های بیرونی کارتن های چای و غلات مورد استفاده قرار می گیرد. با موادی به نام لینر استاک (Liner Stock) آستر شده و با خاک رس رو کش می شود.

مقوای سخت مانیل (Solid Manila Board):

این مقوا از خمیر کاغذ به روش شیمیایی ساخته می شود . با ماده آستر سفید (White Liner) آستر می شود . کیفیت خمش ، انحنای آن و استحکامش فوق العاده است.

مقوای کرافت فورد راینر :

از فیبر های 100% خالص کرافت ساخته شده و دارای استحکام و مقاومت بالا می باشد. ممکن است توسط خاک رس خلل و فرج آن را برای بهبود چاپ پوشش دهند یا سطح آن را جهت بالا بردن مقاومت به رطوبت با پلی اتیلن بپوشانند. کرافت با آستر سفید برای بسته بندی سخت افزار ، قطعات اتومبیل ، اسباب بازی و…که نیاز به استحکام بالا دارند به کار می رود. کرافت با سطح سفید مقاوم به رطوبت بوده و برای سطل ها ، نوشابه ها و … مناسب است.

مقوای فیبری سخت :

مقوای سه لایه ای است که لایه های خارجی آن ، از کاغذ کرافت با ضخامت 005/0 تا 0012/0اینچ و لایه میانی از تراشه مقوا که ارزان می باشد ساخته شده است.مقاومت زیادی نسبت به ضربه پذیری و رطوبت دارد. بسته های حاصله تا 45 کیلوگرم بار می گیرند. در صورتی که بسته های پر شونده تنها بین 5/4 تا 18 کیلوگرم بار را در خود جای می دهند.به سختی سوراخ می شوندو از معایب آنها می توان به وزن زیاد ، نداشتن حالت ارتجاعی و قیمت بالای آن اشاره کرد.از این مقوا در ساخت ظروف مخصوص حمل و نقل مواد غذایی (صندوق های فیبری ) استفاده می شود.

گزارش کارآموزی در شرکت طراحان آرشیدا سازه(طراحی و تولید …

۱۱ دی ۱۳۹۶ – … مبلمان مقوایی). فروشنده فایل. کد کاربری 1280. تمام فایل ها. کاربر. گزارش کارآموزی در شرکت طراحان آرشیدا سازه(طراحی و تولید مبلمان مقوایی)در 49 صفحه ورد قابل ویرایش. فهرست : شرکت طراحان آرشیدا سازه ………………………………………………………………………………………. 4. صندلی مقوائی …

گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه 49 …

۹ آبان ۱۳۹۶ – گزارش تخلف برای گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه 49 ص. گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه 49 ص. فروشنده فایل. کد کاربری 3366. تمام فایل ها. کاربر. فهرست : شرکت طراحان آرشیدا سازه ………………………………………………………………………………………. 4.

گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه 49 …

۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ – 6 صندلی مقوائی در ایران… 6 مقوا… 6 انواع مقوا… 9 کار با کاغذ و مقوا… 15 ماشین‌های تیغ زنی… 19 نمونه‌های موجود… 23 صندلی مقوایی اف ای کیو (FAQ)… 23 صندلی کاغذی بچه‌ها… 30 صندلی پاپتون… 34 صندلی زاگ زیگ… 37 نمونه‌های تصویری دیگر… 40 اتود‌های اولیه… 48 طرح‌های قابل اجرا… 53 شرکت طراحان آرشیدا سازه: این …

لیست عناوین گزارش کارآموزی،کارورزی(738 عنوان) صفحه 2 – …

495 – کارآموزی شیمی کاربردی -شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان گنبد کاووس 49 ص 496 – کارآموزی صنایع شیمیایی – شركت كشت و صنعت گرگان (يك و يك ) سيستم سردخانه و تصفيه‌خانه 83 ص 497 – کارآموزی صنایع غذایی – شركت …. 631 – گزارش کارآموزی صندلی مقوایی – شرکت طراحان آرشیدا سازه 55 ص 632 – گزارش کارآموزی …

فروشگاه تخصصی دانشجویی پارس فنی مهندسی

گزارش کارآموزی صندلی مقوایی شرکت طراحان آرشیدا سازه 55 ص. لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه : 55 صفحه قسمتی از متن .doc : گزارش کارآموزی واحد تهران مرکزی دانشکده هنر و معماری گروه طراحی صنعتی مکان : شرکت طراحان آرشیدا سازه موضوع : صندلی …

(Word) گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا …

فایل ورد (Word) گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه 49 ص دارای 49 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است. فایل ورد فایل ورد (Word) گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه 49 ص کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

گزارش کارآموزی صندلی مقوایی شرکت طراحان آرشیدا سازه 55 …

۲۹ مهر ۱۳۹۶ – نوشته‌های تازه. سوالات نهایی شیمی 3 سوم ریاضی وتجربی · پروپوزال آماده و کامل امنیت در رایانش ابری · گزارش کارآموزی کارگاه تولیدی صنعتی لیفت تراک · پاورپوینت بیماریهای چغندر قند و یونجه · پاورپوینت با موضوع آموزش الکترونیکی …

فایل کارآموزی شرکت طراحان آرشیدا سازه صندلی مقوایی – ایران …

کلمات کلیدی:کارآموزی ,شرکت, طراحان ,آرشیدا ,سازه ,صندلی ,مقوایی توجه داشتید باشید برای دانلود فایل کارآموزی شرکت طراحان آرشیدا سازه صندلی مقوایی روی دکمه آبی رنگ دریافت فایل کلیک کنید. … گزارش کارآموزی صندلی مقوایی. Issue: * گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه 49 ص گزارش کارآموزی صندلی .

فایل کارآموزی شرکت طراحان آرشیدا سازه صندلی مقوایی – ایران …

گزارش کارآموزی واحد تهران مرکزی دانشکده هنر و معماری گروه طراحی صنعتی مکان : شرکت طراحان آرشیدا سازه موضوع صندلی مقوایی فرمت فایل:ورد تعداد صفحات:55 فهرست : شرکت طراحان آرشیدا سازه 4 صندلی مقوائی 4 اهداف صندلی مقوائی 5 … Issue: * گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه 49 ص گزارش کارآموزی صندلی .

فایل کارآموزی شرکت طراحان آرشیدا سازه صندلی مقوایی

گزارش کارآموزی واحد تهران مرکزی دانشکده هنر و معماری گروه طراحی صنعتی مکان : شرکت طراحان آرشیدا سازه موضوع صندلی مقوایی فرمت فایل:ورد تعداد صفحات:55 فهرست : شرکت طراحان آرشیدا سازه 4 صندلی مقوائی 4 اهداف صندلی مقوائی 5 … Issue: * گزارش کارآموزی صندلی مقوایی-شرکت طراحان آرشیدا سازه 49 ص گزارش کارآموزی صندلی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *