گزارش کارآموزی عمران مجتمع پزشكان

گزارش کارآموزی عمران مجتمع پزشكان

گزارش کارآموزی عمران مجتمع پزشكان در 33 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی عمران و ساختمان
بازدید ها 4
فرمت فایل doc
حجم فایل 30 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 33

گزارش کارآموزی عمران مجتمع پزشكان

فروشنده فایل

کد کاربری 3366

کاربر

مقدمه

ساخت مجتمع بهداشتی تشخیصی درمانی پزشكان واقع در بلوار حجاب قاسم آباد برعهده شركت پیمانكاری بهسازان شرق بوده كه این شركت گرید 3 ابنیه و گرید 2 تأسیسات را دارا می باشد.

ارجاع كار به كار فرمایی شركت سرمایه گذاری توس گستر از طریق مناقصه و بر اساس فهرست بها در زمینی به متراژ سه هزار و پانصد متر مربع و با زیربنایی معادل دوازده هزار متر مربع به شركت بهسازان شرق واگذار شده است. كه این شركت پیمانكاری به مدیر عاملی آقای مهندس شریف خانی اداره می شود.

هدف از اجرای این پیمان (ساخت مجتمع پزشكان) ایجاد یك مجتمع مجهز بهداشتی درمانی در بلوار حجاب قاسم آباد مشهد بوده كه می تواند برای اهالی منطقه بسیار مفید واقع شود.

شروع این پیمان در تاریخ 18 اردیبهشت 1384 آغاز شده و تا پایان آذرماه 1386 پایان می پذیرد.

تعداد پرسنل كارگاهی و دفتری پیمانكار شامل چهار مهندس و یك تكنسین فنی، یك كارپرداز، یك مأمور خرید، سركارگر، انباردار 30 معمار و بطور معمول 25 كارگر می باشد.

تعداد مهندسین ناظر برای اجرای صحیح پروژه 2 نفر می باشد كه در كارگاه مقیم می باشند كه این طرح با مشاورت شركت وراز انجام می پذیرد.

مهندس مشاور یا واحد تهیه كننده برآورد با توجه به شرایط و نیاز هر كار و همچنین روش انتخاب شده برای اجرای آن اقتصادی ترین روش برای تجهیز كارگاه را تعیین و بر مبنای آن هزینه های مربوط را طبق ردیف های پیش بینی شده در فهرست تجهیز و برچیدن كارگاه برحسب قیمتهای محل اجرای عملیاتی و با منظور نمودن هزینه های بالا سری به صورت مقطوع برآورد نموده و در برابر ردیف های مورد نظر درج می كند و چنانچه مشخصات ویژه ای برای تجهیز و برچیدن كارگاه لازم باشد آن را در اسناد مناقصه و پیمان درج می كند. و برای ساختمانهایی كه احداث می شوند ارزش مصالح بازیافتی از هزینه احداث كسر شده و حاصل به عنوان برآورد آنها منظور می شود.

قدرت و توان اجرایی پیمانكار مناسب بوده و ماشین آلاتی از قبیل تاور، وانت، كانكس و … را در اختیار دارد.

فصل اول :

میلگردهای استفاده شده در ساختمان بتنی پزشكان از نوع AIII بوده و در قطرهایی از قبیل Q28 و Q26 و Q24 در بعضی موارد از Q30 استفاده شده است و برای مش حرارتی سقف از میلگرد Q10 استفاده می شود.

فایل گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار …

فایل گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE). کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE) || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی …

گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار …

آنچه در توضیحات فایل وجود دارد برابر گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE)در 43 صفحه ورد قابل ویرایش.

گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار …

مطلب مورد نظر درباره ی گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE)در 43 صفحه ورد قابل ویرایش.

گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار …

گزارش کاراموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE),کاراموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE),کارورزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE),دانلود گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE),طراحی, مدار چاپی ,طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE.

گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار …

گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE)در 43 صفحه ورد قابل ویرایش.

دانلود گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار …

۲۴ دی ۱۳۹۶ – کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیداینک شما با جستجوی ((گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE))) وارد صفحه فروش…

( گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار protel …

ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE)_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE) ببرید گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 …

دانلود گزارش کار طراحی مدار چاپی و طرز کار با نرم افزار protel …

گزارش کار طراحی مدار چاپی و طرز کار با نرم افزار protel 99 se این گزارش کار بصورت کاملا تصویری در فایل ورد می باشد فهرست مطالب مراحل نصب نرم افزار : ایجاد.

دریافت فایل گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم …

شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشداینک شما با جستجوی ((گزارش کارآموزی طراحی مدار چاپی (طرز کار با نرم افزار PROTEL 99 SE))) وارد…

آموزش طراحی برد های الکترونیکی با نرم افزار آلتیوم دیزاینر …

آموزش ترسیم و طراحی برد های الکترونیکی توسط نرم افزار آلتیوم دیزاینر و Altium designer و آموزش نرم افزار پروتل. … و دانلود نرم افزار و دانلود نرم افزار Protel 99 SE و دانلود نرم افزارهای مهندسی و راهنمایی Protel 99 SE و ساخت فیبر مدار چاپی با نرم افزار و مرجع دانلود برق Protel 99 SE و مرکز دانلود برق و مرکز دانلود نرم افزار های برق و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *