گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18

گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18

گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18در33 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی عمران و ساختمان
بازدید ها 4
فرمت فایل doc
حجم فایل 18 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 33

گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18

فروشنده فایل

کد کاربری 3366

کاربر

مقدمه

بنام تنهاترین یار تنهایی

گزارش كارآموزی ( 1 ) رشته عمران را كه بعد از پیمودن 2 ترم در تابستان سال 1384 كه همراه با خلاصه ای از مطالب در مورد ساختمان سازی و همچنین گزارش كار روزانه و نقشه های اجرایی و نقشه های شهرداری و نیز حاوی تعدادی عكس از ساخت و ساز پروژه است را تقدیم به استاد ارجمند جناب آقای امیری دلوئی می كنم .

قبل از آغاز مطالب جا دارد از استاد راهنما جناب آقای مهندس امیری دلوئی كمال تشكر و قدردانی را داشته باشم و همچنین مهندس دانشور حسینی كه قبول كردند تا بنده در پروژه خیام 18 دوره كارآموزی خود را بگذرانم و تجربیاتی كسب كنم و جناب آقای هادیخانی معمار پروژه كه در تمامی طول دوره به سوالات بنده پاسخ می گفتند تشكر می كنم.

امید عبدالله زاده

كلیاتی در مورد ساخت و ساز ساختمان :

این ساختمان از نوع مسكونی می باشد و جزء ساختمانهای فلزی بشمار می رود . در این نوع ساختمان برای ساختن ستونها و پلها كه از پروفیل فولادی استفاده می شود و بار سقفها و دیوارها و جدا كننده ها بوسیله تیرهای اصلی به ستون منتقل شده و بوسیله ستونها به زمین منتقل می گردد .

همچنین برای اتصالات از نبشی و تسمه و برای زیر ستونها از صفحه فولادی استفاده می شود و معمولاً دو قطعه را بوسیله جوش به یكدیگر متصل می نمایند و سقف این ساختمان از نوع تیرچه بلوك می باشد .

بتن :

بتن كه یكی از عوامل و اساسی ترین مصالح در ساختمان سازی است باید به خوبی و در شرایط ایده آل تشكیل شود . پس در اینجا لازم است كه مقداری درباره بتن بحث شود .

بتن : به مخلوطی از سنگدانه ها كه با سیمان به یكدیگر چسبیده شده اند بتن گفته می شود . چون قسمت اعظم بتن از ذرات سنگهای شكسته و ماسه تشكیل شده است ، به آنها سنگدانه گفته می شود . ماده ای كه سنگدانه ها را به هم می چسباند سیمان نام دارد و به آن ماتریس یا خمیر گفته می شود .

مخلوط های بتن : در Bs5328 ( 1981 ) مشخصات مخلوط های مختلف بتن شامل بتن مخلوط آماده ارائه شده است . یك مجموعه از مخلوط های بتن مطرح شده در این استاندارد یعنی مخلوط های مقرر معمولی برای كارهای عمومی ساختمان مانند پی ها و كف ها مناسبند . از این مخلوط ها باید به جای مخلوط های اسمی ، حجمی ، سنتی گذشته ( مانند مخلوط 6 : 3 : 1 سیمان – سنگدانه ریز و سنگدانه درشت ) استفاده كرد . مخلوط های مقرر كه با وزن خشك سنگدانه های لازم برای 100 كیلوگرم سیمان به سنگدانه ها به دست می دهند و چون مخلوط ها بر اساس وزن خشك سنگدانه ها اندازه گیری می شوند . امكان كنترل دقیق محتوای آب و بنابراین مقاومت بتن وجود دارد .

مخلوط های مقرر با حروف و شماره به صورت C15P , C10P , C7.5P , C30P , C25p , C20P مشخص می شوند .

حرف C بیانگر ‹‹ فشاری Compressive›› ، حرف P بیانگر (( مقرر- ثابت presribed )) و عدد نشانگر مقاومت خرد شدگی قابل انتظار نمونه مكعبی 28 روزه بتن بر حسب نیوتن بر میلیمتر مربع N/mm2 است . مخلوط مقرر ، نسبت های مخلوط را جهت ایجاد درجه مقاومت بتن مناسب اكثر كارهای ساختمانی به جز بتن مسلح ( بتنی كه در آن از تیكه های فلزی كوچك نیز به كار رفته باشد ) طراحی شده مشخص می سازد .

پی : وظیفه پی ساختمان تحمل بارها و انتقال آنها به زمین است . پی بخشی از دیوارها ، جرزها و ستونها است كه در تماس مستقیم با دیوارها ، جرزها و ستونها به عنوان پی و بخشی از دیوار ، جرز یا ستون كه در زیر زمین و در زیر لایه افقی عایق رطوبتی قرار دارد به عنوان دیوار ، جرز یا ستون یا فونداسیون شناخته می شود .

پی این ساختمان از نوع پی نقطه ای بوده ( پی نقطه ای برای ساختمانهایی كه بار آن به طور متمركز به زمین متصل می شود ، ساخته می شود )

لایه های پی های نقطه ای به شرح زیر است :

1- زمین مناسب

2- بتن مگر

3- میلگردهای كف پی

4- بتن اصلی

5- صحفه زیر ستون

زمین مناسب

زمینی برای پی سازی مناسب است كه قدرت مجاز آن تاب تحمل وزن ساختمان را داشته باشد و از طریق آزمایش مكانیك خاك تعیین میگردد .

برای انتخاب پی مناسب از روی جداول یا طراحی یك پی باید بارهای روی پی را محاسبه كرد و ماهیت خاك زیرین ، ظرفیت باربری آن ، رفتار احتمالی آن تحت تاثیر تغییرات فصلی و سطح آب زیر زمینی و احتمال حركت زمین را مشخص نمود .

خرید آنلاین گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18 – سگارو

۱۸ دی ۱۳۹۶ – خرید آنلاین گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18. از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18 || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید. گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18در33 …

نوت | دریافت فایل گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18 – …

۱۳ دی ۱۳۹۶ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایممحقق گرامی،شما با جستجوی گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18 وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(گزارش…

کارورزی عمران پروژه خيام – پروژه دات کام

گزارش كارآموزي ( 1 ) رشته عمران را كه بعد از پيمودن 2 ترم در تابستان سال 1384 كه همراه با خلاصه اي از مطالب در مورد ساختمان سازي و همچنين گزارش كار روزانه و نقشه هاي … بنده در پروژه خيام 18 دوره كارآموزي خود را بگذرانم و تجربياتي كسب كنم و جناب آقاي هاديخاني معمار پروژه كه در تمامي طول دوره به سوالات بنده پاسخ مي گفتند تشكر مي كنم.

گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18 (گزارش کارآموزی) – …

۷ دی ۱۳۹۶ – پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود. پرداخت و دانلود. مقدمه. بنام تنهاترین یار تنهایی. گزارش كارآموزی ( 1 ) رشته عمران را كه بعد از پیمودن 2 ترم در تابستان سال 1384 كه همراه با خلاصه ای از مطالب در مورد ساختمان سازی و همچنین گزارش كار روزانه و نقشه های اجرایی و نقشه های شهرداری و نیز حاوی تعدادی …

لیست عناوین گزارش کارآموزی،کارورزی(738 عنوان … – …

500 – کارآموزی صنایع غذایی- كارخانه آرد زاودي بندرتركمن 48 ص 501 – کارآموزی عمران – اجراء شالوده و ستون 27 ص 502 – کارآموزی عمران – اجرای پست برق فشار قوی 62230 کیلو ولت 36 ص 503 – کارآموزی عمران – اجراي کـارهـاي ساختماني 29 ص 504 – کارآموزی عمران – احداث پارکینگ طبقاتی 46 ص 505 – کارآموزی عمران – پروژه اجراي سازه هاي …

دانلود گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18 | Ultra-DL

۵ اسفند ۱۳۹۵ – دسته: عمران و ساختمان. فرمت فایل: doc. حجم فایل: 18 کیلوبایت. تعداد صفحات فایل: 33. پیشنهاد ما بررسی دو مورد زیر است: مقاله آموزشی ترانه های خیام، اثر صادق هدایت 2017-06-28 فرمت فایل DOC مایکروسافت ورد داکیومنت (قابل ویرایش) چکیدهشاید کمتر کتابی در دنیا مانند مجموعه ترانه های خیام تحسین شده،.

گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18 | دانشجو دانلود

۵ فروردین ۱۳۹۶ – سلام. خوش آمدید. من برای رفاه شما سایت ما رو راه اندازی کردم. صفحه اصلی و اورجینال برای دانلود «گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18» فقط این صفحه است! لطفا بعد از کلیک روی لینک زیر دقت کنید که در آدرس «www1.9project.ir/posts/25301.html» باشید. اگر فایل از صفحه ای غیر از این دانلود شود، ما مسئول خرابی …

کارورزی و کارآموزی (21) – بزرگترین سایت ارائه پایان نامه ، …

گزارش کاروزی صنایع لاستیک جاویدان تعداد صفحات37 فرمتWORD 1MBحجم. 30,000 ریال اطلاعات بیشتر … افزودن به سبد خرید · 903-گزارش کارآموزی بانک ملت شعبه شیروان · گزارش کارآموزی بانک ملت شعبه شیروان تعدادصفحات 18 فرمتWORD حجم 1MB … کارورزی عمران پروژه خيام 18 تعداد صفحات31 فرمتWORD 1MBحجم.

خرید فایل( گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18)

امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید عنوان محصول دانلودی:گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18 یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18)) را در ادامه مطلب ببینید گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18در33 صفحه ورد قابل ویرایش.

دریافت فایل گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18 – پرداخت و …

ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم با سلام،محصول دانلودی +{{گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18 و بررسی کامل هدایت میشوید گزارش کاراموزی عمران پروژه خیام 18در33 صفحه ورد قابل ویرایش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *